Základné informácie

Dňa 6. - 9. 7. 2017 sa na Duchonke (okres Topoľčany) uskutoční 2. medzinárodný, 64. Slovenský letný zraz turistov a 48. stretnutie TOM.

Myšlienka usporiadať medzinárodné letné zrazy turistov krajín V4 (Slovensko, Česko, Maďarsko a Poľsko) vznikla u českých turistov. Prvý ročník sa uskutočnil v Moravskosliezkych Beskydách pod majestátnou Lysou Horou v roku 2016. Druhý ročník usporiadame my. Zároveň to bude aj náš 64. letný zraz. Bude to na Duchonke pri Topoľčanoch. Zraz bude v retro štýle. Chceme, aby sa všetci turisti mohli stretnúť na jednom mieste, porozprávať, zaspomínať. Ubytovanie bude na Duchonke v hoteloch, penziónoch, na súkromných chatách, pod stanom.

Zraz sa bude konať v rekreačnej oblasti Duchonka. Jej centrom je rovnomenná vodná nádrž, ktorá je obkolesená lesoparkom. Ubytovacie kapacity sú roztrúsené dokola a pospájané cestičkami a chodníčkami.

Registrácia na zraz je možná cez stránku: Registrácia na zraz. Pri registrácií prosím zadávajte dátum: 6. - 9. 7. 2017. V prípade, že máte záujem len o uhradenie registračného poplatku, píšte prosím na adresu: peter.dragun@gmail.com. Ďakujeme veľmi pekne.

Platba

Informácie o bankovom účte organizátora RR KST TO, na ktorý je potrebné uhradiť platbu:

  • názov banky: VÚB,
  • IBAN: SK1302000000003732202656,
  • Swift/BIC: SUBASKBX,
  • variabilný symbol: číslo vašej objednávky,
  • poznámka: do poznámky uveďte vaše meno, ktoré ste uviedli aj pri registrácií, a že ide o platbu za zraz.

Vaše otázky, či prípadné reklamácie píšte na e-mail: peter.dragun@gmail.com.

Odoberať Letný turistický zraz RSS